logo
Çağrı Merkezi;
0342 324 70 71
Servis Sorumlusu;
0541 845 51 44

Marka Ağı

Gaziantep beyaz eşya servisi olarak, küçük ev aletleri, ankastre setleri ve beyaz eşya arızalarıyla profesyonel ekibimizle ilgileniyoruz. Periyodik bakım, onarım ve yedek parça servislerimiz sayesinde, en kısa sürede arızalarınızın giderilmesini sağlıyoruz. Tabii ki yedek parça garantisi sağlıyor, aynı zamanda işçilik konusunda da garantili hizmet anlayışıyla hareket etmeyi ihmal etmiyoruz.

 Müşterilerimizden gelen çeşitli sorular olabiliyor. Gaziantep beyaz eşya servisi hangi markalar için hizmet sağlamaktadır? Nerdeyse tüm markalar adına yedek parça temini sağlamaktayız. Tamir ve onarım hizmetlerimizi yine aynı şekilde bütün markalar adına gerçekleştirmekteyiz. Sağladığımız bu hizmet ağı içerisinde yer alacak olan markalara özel garantili işçilik sunmaktayız.

 Hizmetlerimizde profesyonel olarak gerekli arızaları gidermekteyiz. Birçok markaya ait olan ürünleri inceliyor ve teknolojileriyle uyumlu şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Eski model ya da son model olması fark etmiyor. Uzun süredir piyasada yer almanın getirmiş olduğu avantaj ve tecrübeyle birlikte, neler yapılması gerektiğini gayet iyi biliyoruz. Ekip arkadaşlarımızın da gelişen ürünlere ve teknolojiye ayak uymalarını sağlamaya gayret ediyor, özen gösteriyoruz.

 Bugün gelmiş olduğumuz bu konumda, Gaziantep beyaz eşya servisi olarak Merkez semtlerine özel olarak arıza destek hattımız bulunmaktadır. Gün içerisinde dilediğiniz bir zamanda bizlerle iletişime geçerek taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı olarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde arızalarınızı tespit ediyor, en kısa süre içerisinde gideriyoruz.

 Tabii ki arızalarınızı giderdikten sonrasında çekip gitmiyoruz. Garantili işçilik sunuyoruz. Periyodik bakım taleplerinizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Eğer sağladığımız, temin etmiş olduğumuz parçalarda bir süre sonrasında kullanım sorunu ya da hasar sorunu yeniden meydana geliyorsa, gerekli olan tamir işlemlerini yeniden sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti konusundaki kaygılarımızı taze ve diri tutmaya dikkat ediyoruz.

 Sizlere tamir ve yedek parça hizmetlerimizi verirken tabii ki belirli markaları dikkate alıyoruz. Ama merak etmeyin, piyasadaki bütün modellere dair birikim sahibi olduğumuz için gerekli tamir işlemlerimizi marka ayırt etmeksizin yapıyoruz desek yeridir. Aşağıda yer almakta olan liste, marka ağımızı temsil etmektedir. Bizleri Gaziantep beyaz eşya servisi iletişim numarasından arayabilirsiniz.

o   Arçelik

o   Profilo

o   Bosch

o   Beko

o   Siemens

o   Vestel

o   Regal

o   Daikin

o   İklimsa

o   Airfel

o   Sharp

o   General

o   Panasonic

o   Mitsubishi Electric

o   LG

o   Demirdöküm

o   Baymak

o   Alarko

o   Ariston

o   Carrier

o   Samsung

o   Sanyo

o   Toshiba

o   Altus

o   Fujitsu

o   Hitachi

o   Raks

o   Vaillant

o   Seg

o   Grundig

o   Airwell

o   Ferroli