logo
Çağrı Merkezi;
0342 324 70 71
Servis Sorumlusu;
0541 845 51 44

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 Gaziantep Merkez semtlerine özel olarak, Gaziantep beyaz eşya servisi ekibimizle birlikte; yedek parça, tamir, periyodik bakım hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. 1 yıllık işçilik ve parça garantisini hizmetlerimizde ihmal etmiyor, orijinal, uzun ömürlü, kaliteli yedek parça kullanımlarına büyük bir hassasiyet ile yaklaşıyoruz. Güvenilir servis anlayışını, samimi lisanımızla da göstermeyi unutmuyoruz. Bu kapsamda, her zaman eğitilmekte olan uzman kadromuzla, hem müşteri ilişkilerinde hem de bakım-onarım-tamir gibi teknik konularda en iyi olmayı hedefliyoruz. Bizimle iletişime geçerek şu konularda Gaziantep beyaz eşya servisi talebinizi oluşturabilirsiniz:

·        Ankastre bakımı, onarımı, yedek parça temini

·        Beyaz eşya tamir, periyodik bakım, yedek parça talebi

·        Küçük ev aletleri tamir ve onarımları 

Ankastre Ve Beyaz Eşya Tamir Yedek Parça Hizmetleri

 Ankastre fırınların periyodik bakımları mutlaka yapılmalıdır. Ankastre fırınlarımız, karmaşık sistemlerle çalışan, yüksek ısıya maruz kalan devre elemanlarını ihtiva etmekte olan mutfak elemanlarımızdandır. Kullanım süresine bağlı olarak, performansta ve tabii ki verimlilikte düşüşler yaşanabilir. Bu da, sizler için, hem elektrik enerji tüketimi açısından hem de sofranıza yansıyacak lezzet açısından olumsuz karşılanacaktır.

 Aynı şekilde, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarımız da, enerji tüketimi konusunda belirli bir hassasiyete göre üretilmişlerdir. Fakat uzun süreli kullanımda birtakım parçalarda –nispeten görünmeyen- arızalar ya da performans düşüşleri oluşabilmektedir. Buzdolabımız eskisi kadar soğutmuyor olabilir, çamaşır makinemiz ise çamaşırlarımızı kurutmuyor olabilir veya farklı birtakım arızalarımız olabilir. Gaziantep beyaz eşya servisi ile birlikte profesyonel hizmet talebinizi oluşturabilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri Tamir Hizmetleri

 Ev eşyalarımız içerisinde gündelik kullanımda yer kaplayan küçük ev aletlerimizi de unutmuyoruz. Öyle ki, mikrodalga fırını, saç kurutma makinesi, mutfak robotu gibi her ne kadar ‘’küçük ev aletleri’’ diyor olsak da, işlevleri hiç de küçük olmayan bu ev eşyaları, arızalandıklarında, birçok işimizin aksaması anlamına gelmektedir.

Gaziantep beyaz eşya servisi hizmetlerimizde, özel olarak temin ettiğimiz orijinal yedek parçalarımızı, küçük ev aletleri onarımlarında, tamirlerinde itinayla seçiyor, kullanıyoruz. İletişime geçerek, tamir veya onarım hizmetleri için gerekli taleplerinizi oluşturabilirsiniz. En kısa süre içerisinde servis ekibimiz arızayla ilgileneceklerdir.


Gaziantep Merkez semtlerine sunduğumuz hizmetler: